Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • Eagl3

    veterán

    válasz Jojo5 #37767 üzenetére

    Mindez attól függ, hogy mihez viszonyítunk. Ha egy cuccos sprinterhez hasonlítod magadat, akkor valóban atletikusnak lehet nevezni az alkatod, viszont nézz meg bármilyen koksz nélküli sportolót, mondjuk egy atlétát...

  • m3ss

    veterán

    válasz Jojo5 #37767 üzenetére

    holgyek ugy is inkabb az atletikusat preferaljak, mint amit ti izmosnak hivtok :B bar nyilvan mindenki masert edz. en pl egy normalis, sportos testalkatert, mondjuk ezt ki hogy ertelmezi. en amikor 85 korul voltam mar mindenki mondta, hogy tul izmos vagyok...persze nem testepito korokben mozgok :B de nem is akarok mar negyven feletti kart.
    aztan abbahagytam szep lassan vissza is alltam ilyen 70 kilora, most sem vagyok sztem 72-nel tobb, atletikus :P mondjuk max 12% zsirt tartom mindig. de most ujra elkezdtem ilyen 75-80 kozott szeretnek kikotni hamarosan (par edzes utan ;) ). azzal elegedett lennek. csak ez a keson fekves nem hasznal a dolgognak. na meg a reggelit kellene megoldanom, felkeles utan valahogy nem nagyon van etvagyam rendes kajahoz. altalaban ilyen tejtermekeket szoktam tolni, esetleg bananturmix, de ez utobbi meg kaloriaban nekem nagyon keves. otletek? regen belevagtam mindent a turmixba, tojas, turo, fagyi amit talaltam, de most mar felnottem :DDD
    mondjuk vaniliafagyi bananturmix kombo johetne, valamibol sok szenhidratot kellene bevinnem, ami turmix formajaban tolhato. lehet vmi alacsony feherjetartalmu taplalekkiegeszito se lenne rossz...

    amugy en is cselgancsoztam regen 1-2 evet, na az jo kis kondit, meg erot ad. sok foldharc, meg dobasok, egymas cipelese, utana kotelmaszas amig birod, azok a regi szep idok :N

    [ Szerkesztve ]

    https://www.instagram.com/jozsef.beko/

Aktív témák