Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • spammer

    veterán

    válasz Kassadin #13766 üzenetére

    Nem kötelességük, de egyszerűbb olyanokkal dolgozni, akik már itt (tehát magyarok a melévnél) és ebben dolgoztak már sok-sok éve, minthogy új embereket hozni/felvenni és az egészet újrastrukturálni.. Nyilván sok változás lesz, biztosan kell is, de remélhetőleg sok ember visszatérhet majd a régi munkájához. Nyilván itt a kormánynak és az egyéb hatalmon lévő nagyfejűnek is közben kell(ene) járni és segíteni, hogy a malév munkavállalói újra munkát kaphassanak majd. Persze tudom én, hogy ebben az országban sok jóra nem kell számítani...

    (#13765) Jojo5: jó, hát igen, azért tettem idézőjelbe az utódcég szót. Egy privát vállalat sokkal hatékonyabban tud működni, mert profitot KELL termelniük, és főleg presztízsük is van, ha esetleg egy neves külföldi vállalat jön a helyére. Ez pedig azt jelenti, hogy minőségibb szolgáltatást is kell(ene) nyújtaniuk, amivel mindenki jobban jár majd. De még ha nem is lesz minőségibb, legalább akkor sem közpénzből fognak nyúlni..

    szerk: kezdjük nagyon szétoffolni a topicot. ;]

    [ Szerkesztve ]

    „A feketébe öltözött ember a sivatagon át menekült, a harcos pedig követte."

Aktív témák