Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • RudyD

    csendes tag

    válasz DelArco #13106 üzenetére

    Üdv!

    No ahogy fentebb Swifty kollega is megmondta, win7 -et már egész jól megcsinálták - ebből a szempontból.
    Tudja a saját partícióját átméretezni még menet közben is.

    A telepítésnél figyelni kell, a w7 kapásból csinál egy fölösleges 100M -ás partíciót rendszervisszaállítás - vészindítás, egyéb huncutság miatt, amin tárol vagy 20-30M adatot ami tök fölösleges, mert ha nincs ez a partíció akkor az első nagyobba rakja.

    Amit én tennék - (illetve szoktam tenni) - kézi partícionálás a w7 telepítés közben.
    Létrehozza a 2 partíciót - abból a rendszerpartíciót törölni, a 100M -ásat meg kiterjeszteni
    a, a megfelelő méretűre
    b, vagy amekkorára kell és a többit üresen hagyni (különben oda akarja rakni a rendszert.

    ---- Telepítés után:
    a, visszavenni az egy darab rendszerpartíciót a futó win7 alól akkorára amekkorára kell és megcsinálni a többi partíciót vagy üresen hagyni rendes rendszerek számára. ;]
    b, az üresen hagyott helyet felhasználni további dolgokra.

    (Bár a b, ágat nem használtam de gyanítom hogy a telepítő erőszakoskodik a rescue partíció miatt.)
    Még az is lehet hogy időben is rövidebb mint Y.U.M.I -val felrakni USB -re egy "parted magic" -et vagy egy ubcd -t és arról bebutulni.... B-)

    Kézéslábas! B-)

    -- RudyD { B-) }

Új hozzászólás Aktív témák