Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Rick4

    félisten

    válasz tboldi #57684 üzenetére

    Én nem csípem, ha csikkantgat a gumi, mert akkor már valahol tapadást veszt, szoktam komolyabb beleállós fékteszteket csinálni, ahol 120-ról nullázok, és nem a méterek érdekelnek, hanem hogy van-e hangja a guminak, vagy ha van is, milyen arányban kerreg mellé az abs. 150 lónál nálam is valószínű, hogy dolgoznak az elektronikai rendszerek, a minap szigorúan a németz pályán óra szerint 197-et tudott a gép, a 205/55R17-es Conti premiumcontact6-tal ment neki a 202 is, ez lehet szembeszél, emelkedő, bármi, de nem itt van a mérvadó tapadásra szükség, hanem nálam a fixa ide, hogy baj elesén ne csúszzunk, a legvégső pillanatig maradjon irányítható és féklezhető a kocsi, ehhez kevés a négyévszakos, nem elkenni akarom a bordázatot.
    De hangsúlyozom, nem próbáltam soha négyévszakost, egyszer vettem conticontact ts815-öst, nyárra lett volna, de a mintát simogatva kizártnak tartottam, hogy az nálam pályázásra megfeleljen, így pár nap alatt el is adtam.

    Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

Új hozzászólás Aktív témák