Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • bul07

    nagyúr

    válasz Qru #17921 üzenetére

    Nekem is ilyen volt ez a nap
    Reggel sms hogy jön a futár, trans-o-flex, remek, megnézem az emailt azt írja hogy 14-16 között mondom ez jó mert délelőtt dolgom van (Sűrített levegőt hozott)

    11:38 csörög a telefon csak szám , remek futár az 10perc múlva érkezik , én meg 30Km odébb, lebeszélem vele hogy hogy másik irányba megyek haza és ott tudunk találkozni
    Eltelik 10perc megint csak szám, felveszem mondja hogy GLS itt van a kapuba, kérdezem hogy mit hoz, mondja gumi, f@sza, vele is lebeszélem hogy ő is arra megy mint a másik így vele is ott találkozás
    Na de neki perkázni is kell 48e Ft-ot, nálam meg már csak 42e van(nem készültem nem vittem magammal többet, meg már el is veretem 15e Ft-ot)
    Oké takarék automata hát nem működik, a másik városba ahol majd a találkozó lesz van, megérkezek és annál a takaréknál se működött, az alkalmazott szerint nem saját takarékos kártyákkal baj van(Nekem Erste), de mondja hogy az ingyenes két kivétel nem saját automatánál is ingyenes így OTP automatához átsétáltam és siker

    ( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

Új hozzászólás Aktív témák