Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • bul07

    nagyúr

    válasz K Norbi #16716 üzenetére

    Na igen

    Egyik főnök múltkor ecsetelgette hogy milyen nagy kamu is a téli gumi, és hogy ők soha nem tesznek fel
    Hiába hoztam sok érvet nem lehetett meggyőzni, utána hagytam is csak ő az egyik főnök

    Persze a előző kucsijuk 4x járta meg az árkot, ebből 3x télen, de ezt már nem említettem mert na

    Saját tapasztalatot is hoztam fel de az se hatottam meg
    Jó pár éve, 4út Szajol előtt , ahogy elértük a két sávost elkezdet torlódni a sor majd meg is ált
    Aztán elindult a parkolóban egy kitört kerekű majd a belső szalagkorlát mellet egy kenyeres felborulva, nem is értettük szép tiszta út, elhaladt a sor majd mindkét sávba megindult, 500m múlva már haladtunk vagy 70-el, ekkor fekete jég, és vagy 20 autóval előrébb egy terepjáró bevágódott az árokba, mindenki satu, csakhogy a jég miatt semmi lassulás, érzésre és az előttem lévő autó elkezdet közeledni, de végül nem lett tömeg baleset mindenki megtudott állni
    De állítom elég lett volna egy nyári gumis az biztos megtolja az előtte lévőket

    Ilyen szempontból Románia is előrébb van ott Nov 1-től kötelező

    ( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

Új hozzászólás Aktív témák