Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • MPowerPH

    félisten

    Sziasztok!

    Adott az auto, amit 4 majdnem uj gumival kaptam meg. Az elsok kb. 1000 merfoldet futottak, a hatsok pedig az eladas elott lettek cserelve. A gyari meret 245/40 R19 es 275/35 R19. Ugy dontottem, marad a felni, de a gumikkal nem vagyok kibekulve. Elol Michelin Primacy HP ZP (RFT), hatul Goodyear Excellence (RFT) van. Na most en elvbol odzkodok az RFT gumiktol, futomu sem szereti oket. Azt tudom, hogy ezek eleg tartos gumik, persze e mellett a tapadasuk az kozelit a nullahoz. Gondolkoztam rajta, hogy felrakok Performance gumiabroncsokat, de nem tudom, hogy egy Super Sport, PZero, vagy egy SportContact 6 meddig birna az ~1840kg-s auton, leven elotte az ugyan olyan eros 1600kg-s coupen a Michelin SS 15000km alatt majdnem slickre kopott hatul, es nem boyracerkedtem. Pluszban szerintem ezek zajos gumik, leven teljesitmenyre vannak kihegyezve.
    Szoval az a kerdesem, hogy ilyen nehez autora milyen gumi johet szoba, ami nem defektturo, tartos, csondes, komfortos, es a teljesitmenye is normalis, foleg esoben?

    Koszi! :R

    Don't Tread On Me

Új hozzászólás Aktív témák