Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Archanon

    őstag

    válasz qad #1357 üzenetére

    Én meg azért 'sírok', hogy baromi gyorsan itt lesz augusztus vége, szinte röpülnek a napjaim.

    On: Félreértés ne essék, nem (csak) a GW miatt akarok gépet fejleszteni, de ha már aktuális, fusson már rendesen rajta... :D Tehát, a véleményetek érdekelne. A jelenlegi GTX460 [768 mb - ez az egyik necces dolog] rendesen kihajtva egy i5-2320 proci által elégnek kéne lennie majd 1280x1024-es felbontásra, pláne egy jó optimalizálás után. Mert ugyebár azt nem engedhetik meg maguknak, hogy megjelenés után is kikészítse a legbrutálabb csúcsgémer gépeket is, sőt, ki se használja. Konkrétan az érdekelne, hogy ha én ugranék fullHD-re (monitor is lesz, csak kicsit később - méghozzá Dell U2312HM a kiszemelt áldozat ^_^), szerintetek mennyire vérezne el a videokártyám? Mediumra még csak-csak elég lenne, de high-on? :DDD (Én azért bizakodó vagyok, csak sajnos bizonytalanul. O_o)

    Guild Wars 2: Archanon.6039 ||| http://myanimelist.net/animelist/Archanon ||| ~Dango, dango, dango, dango; dango daikazoku...~ ||| El. Psy. Congroo. ||| Whohhehhje. /,,/, (⌐■_■)

Új hozzászólás Aktív témák