Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • reelc

    Topikgazda

    válasz AtHoS #2761 üzenetére

    Na, akkor pár tipp, ami már elhangzott, de emlékeztetőül másoknak is jól jöhet. Az újaknak is erőt adhat, mennyi lehetőség lehet második végigjátszástól. :)

    Ezt korábban linkeltem, de a GD fórum múltkori költözése után nem alkották meg újra a posztot, garantált zöld cuccok.
    Szóval Act 1-es garantált zöld cuccok:
    Rotting Corpse - Francis' Note and Francis' Gun
    Rotting Corpse - Hevill's Greatsword
    Rotting Corpse - Olman's Axe
    Karvor's Conjuring Bone
    Bernard's Slightly-Chewed Buckler
    Ghavlin's Crossbow
    Ennyi jutott az eszembe. Mind alacsony szintű, egyszerűen beszerezhető zöld item.
    Az utolsóban nem vagyok biztos, 100%-os drop-e?
    Akár lvl15-ös karival is begyűjthető mind, jók lesznek a következő karinak is. Esnek több lvl szinten, de magasabb szinten úgyis lesz jobb cuccod. Alacsony szinten viszont ez már a tiéd lehet.

    Aki már az első karival kimaxolt mindent, ezekhez hozzájuthatott, lvl1-től használhatóak (AoM kieg):
    Lokarr szet
    Malmouth XP ital
    Mandatek (már azelőtt hozzáadhatod a friss karihoz, mielőtt találkozol az adott frakcióval)
    Szinttől függően a korábban gyűjtött componentsek.
    Új karinak cuccot átadni vagy akkor lehet, miután az első, barlangos küldetést végrehajtottad, vagy a Cruciblében, frissen akár lvl1-esként.
    Az új karakter kovácsa is tudni fog mindent. Accountra "mennek" a receptek, nem playerre.

    Lvl 14-től lehet medált hordani. Vagy veszel (ha nem esett), vagy kraftolsz, ha pl. megvan ez a recept. FG kieg esetén mehet is rá mozgási augmentáció.
    Lvl 18-tól vannak a kisebb Relicek, komoly boost, ha csinálsz egyet.

    Az FG kieg hozadéka:
    Lvl10-től használható a nemrég a játékba került a Leovinus' Ring, amit 2 különböző karival kétszer is össze lehetett szedni, korábban volt szó róla, honnan.
    Difficulty Merits - volt már szó róla, többször is.
    Mozgásos augmentációk: minden FG-s Cultnál van 2db, szóval 6db lvl1-esből lehet majd választani. Ez is jó kis boost, illetve a haladási sebesség is jobb lesz.
    Minden cucc amit írtam fentebb átadható új karinak.

    Az FG-ben van egy új típusú NPC, vele goldot is át lehet adni (tömbösítve, amit csak ő tud visszakonvertálni használhatóvá). Ezt át lehet hidalni azzal, hogy a shared stashba raksz egy halom cuccot, amit eladhat az új karid. Utána neki is gyűlik majd a pénze.

    Nándi PDFjében is van pár tipp a lvlingről, Crucible vagy Hargate's Isle, stb., ezekre nem térek ki.

    Az az igazság, hogy rengeteg cuccom összegyűlt már, de a Lokarr szeten kívül nem ragaszkodom más ruházathoz, fegyverekhez sem. Szóval a többi cucc nálam sokáig az éppen eső drop szokott lenni. Így megvan még benne a várakozás, hogy esik-e valami hasznos. :) Persze később váltok.
    Bocs, ha ez így hosszú lett és nyilván nem teljes. Egy ideje ért bennem egy hasonló poszt, főleg az alacsony szintű zöldek lelőhelye miatt.

Új hozzászólás Aktív témák