Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • reelc

    Topikgazda

    válasz reelc #2763 üzenetére

    A how-to on getting loot efficiently on solo play + advice on levelling
    itt is van sok hasznos ötlet, van amit Nándi már említett. Kiemelném a Where to find Garaunteed purples by Malawiglenn and myhr2 részt. Garantált lila cuccok. Fontos: több közülük szükséges Questhez. Szóval nem eladni véletlenül. :)

    A Guides and Tutorials fórumon rengeteg érdekes dolog van, ha valakinek van kedve és ideje nézzen rá. Többről szó van az Összefoglalóban is (pl. Lokarr Quest), de oda se lehet mindent átemelni. :)

    (Megjegyzés: Ez volt a korábbi garantált zöld cuccos posztom másik fele. Ebben az esetben fent volt a poszt, a linket most javítottam.)

  • AtHoS

    nagyúr

    válasz reelc #2763 üzenetére

    Köszi a hasznos infókat a többiek nevében is :R

    Friss karakterrel unlockoltam ultimate fokozatot, de lokarr szett híján maradtam veteránon, illetve crucible-vel kezdtem: addig nyomultam első körökkel (kör végén kértem a jutalmat), míg a devotion ponthoz már nem volt elég az egy kör alatt esett 3 token -> ekkor mentem vissza veteránra, ahol kicsit szaladgáltam össze-vissza, míg végül a devotion shrine-okat kezdtem el hajtani (22 van eddig összeszedve), közbeiktatva a Hidden path-ot, illetve FG küldit is elkezdtem (Dreeg faction-t választottam, így vanguard of the tree-ben van árus, nem kell conclave-be scrollozni a térképet, ha tele az inventory). 37-es szinten leütöttem a final korvak boss-t.

    Kicsit érdekes a játék az ultimate unlock-al. Azt hinné az ember, hogy pl. malmouth kieg területen sewerbe teleportálva fel lehet venni a küldit, amivel továbbhalad a történet, de ez bizony nem így van. Ha lesz időm utánakeresek mely küldikre kell ráugrani, hogy a story vonalon lehessen haladni.

    Úgy vettem észre küldiket érdemes nyomni, jó sok XP-t hoznak a konyhára

    Amúgy egész érdekes ez a conjurer build. Jó magas a life leech, aminek köszönhetően ha van elég resist, akkor az ellen pofájában lehet állni. Elég "gyorsan" tudtam haladni, így sokszor 3-4-5 szinttel magasabb ellennel kellett küzdeni.

    read-only mode on the forum

Új hozzászólás Aktív témák