Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • AtHoS

    nagyúr

    válasz reelc #2734 üzenetére

    Lenyomtam jó pár SR-t, bár az első szint végén ugrottam ládázni és mindössze 2 db blueprint esett, de hiányzó cucc egy sem (blueprintek sem a vadászottak voltak).
    Nem tudom magasabb szintet érdemes-e megcélozni, hoz-e a hozzá szükséges többszörös idő annyi minőségi/mennyiségi változást a ládákból eső loot-ban, hogy megérje fentebb menni

    Mivel kicsit lelombozott a "sikertelenség" és közben bedobtad a Dark One's Gift-es buildet, így nekiálltam az Edge of Reality-t futkorászni (vissza is kellett dobjam hozzá egy korábbi cuccszett összeállítást, mivel a nagyobb sebzésűnél sokkal kevesebbek a regenek, ami ide bizony bőven elkel...ráadásul így is volt néhány alkalom, mikor 12k HP-ról egyből leütöttek :F ) , ami AoM terület és ha már úgyis RNG a cuccok esése akkor hátha ott esik majd a mostani összeállításhoz szükséges cucc/blueprint és közben esélyt adok a linkelt buildhoz szükséges szett beszerzésére is.

    Futottam jó pár kanyart, amiből 2 db blueprint-tel gazdagodtam (egyik sem a keresettek közül), aktuális buildhoz nem esett semmi használható, de a Dark One's Gift-ből kiesett a Chest Armor (5 példányban), a Helm (3 példányban) és a Shoulder (3 példányban) + a buildhez szükséges öv (2 példányban), offhand és az egyik gyűrű (Mythical Signet of the Damned).

    Hát érdekes lesz, ha ehhez a build-hez hamarabb összejönnek a cuccok, mint ahhoz, amihez éppen keresem a hiányzókat :B

    read-only mode on the forum

Új hozzászólás Aktív témák