Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • rolcsibácsi

    őstag

    válasz Damage401 #1169 üzenetére

    egy kis osszefoglalo csak neked:)

    nagyon vartam a telot, nov 1-jen rendeltem meg, es negyediken a szulinapomon mar meg is kaptam, hetvege ide vagy oda, hiaba volt a kuldeshez a neten 8-a irva postazasnak ugyhogy nagyon orultem neki.
    elotte is tudtam hogy nagy ujitast nem fog hozni az s4hez kepest hisz mar tudtunk rola mindent, megis kivancsi voltam a kitkat fluidsagara meg a kepstabilizatoros kamerara, es hiaba nem hoztak semmit kb amiket en mar megalmodtam elotte, csalodast megsem hoztak, a kameraval kapcsolatban van egy biztosabb erzesem, mert lehet hogy s4en a custom rom miatt (hiaba a gyarilag portolt Google Edition 4.3) volt hogy bekresselt, ahhoz hogy rendes sebesseggel lehessen ott nezegetni oket jobb ha a belso memoriaba mentettem oket, viszont abbol nem volt tul sok fennmarado. ezert is rendeltem 32est hisz amugy is csak 40 font kulonbseg volt a dupla akkora tarhelyes verzio kozt.
    a vetellel semmi baj, ebbol a kis korbol sztem jobb hangok jonnek, mint a samsungbol. a telefon minosegetol ugy megorultem mint amikor megkaptam a G.I.Joe Sky Patrol-omat mikor meg azt se tudtam hogy vannak evek:)
    vegre egy iphone minosegu osszeszereles megis nyitott szabad felhasznalas, es az android sem az a nyomi rendszer mar ami volt, rendesen felnottek ok is.
    a wifi mint mar korabban irtam a speedtestben nem er el ( a routertol egyforma tavolsagban) akkora sebessegeket mint az s4 de van hogy ez gyorsabb van hogy az, de az atlagban a samu jobban teljesit, es a wifi csikok is erosebbek abban, ettol fuggetlenul ha nem nezegetnem oket ilyen teszttel, semmi gond nincs vele, nem dobalja el a jelet mint a samu neha, teljesen jo. mobilnettel sincs semmi baj, siman leszedi az osszes zenet a playbol amire ranyomok, akarcsak wifin..
    kicsit gyorsabban bootol mint az s4, nem mintha barmit is szamitana..
    a ket telo majdnemhogy ugyanazt az erzest keltene ha a samu nem recsegne ropogna mint egy zacsko csipsz ahogy megfogja az ember.

    a fulessel valo zenehallgatassal sincs semmi gond, nagyon szepen szol, bar szerintem ez foleg attol fugg hogy mi van beledugva, probaltam beats fejhalgatokkal, bnom sennheiser cx 400-II-jevel de nekem tokeletes a samu gyari agybadugosa is, mindegyikkel elvezem ha van basszus.. senki nem panaszkodott hogy nem hall a masik oldalon beszelgetes kozben, egy szo mint szaz, meg vagyok vele elegedve, biztos vannak egyes dolgokban jobb telefonok, mint pl az iphone 5s a lassitott felvetelekkel sztem nagyon kiraly de az itunesos eletet nem kivanom megegyszer megszokni, meg hianyozna a korlatlan zeneletoltes hivatalosan is ami barhol barmikor elerheto koszonhetoen a play musicnak, es egyebkent is az i5om is tele volt a google alkalmazasaival, a nokia fenykepezojet is probaltam (1020) de tul lassu ahhoz hogy snapshotokat lovoldozzek amikor csak gondolom, a windows rendszerrol meg ne is beszeljunk.. igy szerintem ez most a legjobb telo ami van, es lehetne barmi mas is, szerencsere nincs bajom az anyagiakkal ugyhogy ha annyiba kerult volna mint az s4 anno akkor is jobbnak tartanam ezt az osszeszereles miatt meg amugy is jobban nez ki a haza.

    boot teszt meg ez az: [link]

    zoka: hat ha jol ertettem kitoroltel egy data mappat amit nem kellett volna, amit egy reset visszahozna, de ha masrol van szo akkor bocs

    assemble: nehany ejszakaihoz igen

    [ Szerkesztve ]

Aktív témák