Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • trialboj

    őstag

    Sziasztok, tudna segíteni valaki, egy barátom böngészője nem működik rendesen, és nem tudom megoldani, mert nekem még sosem volt ilyen gondom, és amit a megoldásról olvastam elég ijesztő.

    Szóval ez a hiba, leállt a sync, mert be kellene írja a "passphrase"-t. Nem tudom mi az, nem emlékszik rá hogy készített volna, mondjuk ő nem nagyon érti a sync fogalmát sem ;]

    A megoldás rá a gugli szerint, hogy toljon egy reset "passphrase"-t, ami azzal jár hogy MINDEN mentett adatot letöröl a google fiók felhőjéből, de a gépen megmarad.

    Na itt én is elvesztem, mert ezt mi a lófszt jelent? Miért kellene mindent letöröljön? Tudja a jelszót, be tud lépni, ha letöröl mindent a google-ből, akkor újra kell írja az összes kódot, és megjegyezett adatot?

    Vagy ez valami zseniálisan összehangolt dolog, és amint letörölte, automatikusan mindent vissza szinkronizál a pc-ről, és nem lesz gond, sem a laptoppal, sem a telefonnal?

    Köszönöm

    "Do not go where the path may lead, go instead where there is no path and leave a trail." // Ralph Waldo Emerson //

Új hozzászólás Aktív témák