Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • domotor

    csendes tag

    válasz Atlantis #312 üzenetére

    én még 20-as verzión kezdtem, és nemrég kezdtem WF2-t használni - hogy épp mit használunk, az a megrendelőtől függ

    a szögkényszer-dolgot úgy vettem észre (véletlenül), hogy egy alkatrész beépítése közben egy síkot egy másikhoz akartam tájolni (mate oriented), de mivel a két sík szögben állt, nem beforgatta az alktrészt, hanem egyből a szög-megadást kínálta fel.... mellesleg ennek nagyon örülök, nem is tudom, ez a régebbi verziókból hogyan maradhatott ki

    volt itt szó a CATIA-ról is, hogy az milyen frankó lehet... én voltam egy 2 hetes tanfolyamon (5-ös verzió), és bizonyos dolgok tényleg jók (főleg a matek-része... szinte akármit lekerekít, ez pedig közismerten a Pro/E egyik leggyengebb része), de összességében sok helyen logikátlan, nem mindenhol asszociatív, a vázlatkészítője rettenetes, a pattern-létrehozás elég korlátozott a Pro/E-hoz képest... szóval nem voltam lenyűgözve.... mi főleg öntvényeket csinálunk, aki felületeket vagy lemezalkatrészeket tervez, az valószínüleg mást mondana

Új hozzászólás Aktív témák