Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • VladimirR

    nagyúr

    válasz Vladi #3319 üzenetére

    na, a vege az lett, hogy irtam libtorrent levlistre is, meg bugs.gentoo.org-ra is bugzillaba

    es nagyon ugy nez ki, nem egyedi a problema, libtorrent trac-ben van egy ticket, ami nagyon hasonlit az enyemre, szinten 3.4.6-os gcc, csak az freebsd

    kozben jatszottam massal is, es lenne egy kerdes

    Sipi tanacsolta fentebb, hogy csinaljak sajat ebuild-et
    libtorrent-hez, rtorrent-hez ment is, elobbi telepult is szepen, utobbi az emlitett hibaval elszallt, de az ebuild mukodik

    viszont mivel megtetszett az otlet, bele akartam eroszakolni a pvpgn nevu battle-net szerver svn-bol letoltott forrasat is egy ebuild-be, viszont elakadtam

    ezen leirast veve alapul csinaltam meg mind az rtorrent, mind a libtorrent ebuild file-jat, tettem be oket a lokalis portage layout-ba, meg miegymas

    aztan nekiestem a /usr/portage/games-server/pvpgn mappaban megbujo pvpgn-1.8.0.ebuild file atszabasanak is
    gondoltam minden jol megy, nem sokmindent kell piszkalni, atirom a forrast, svn forrasra, az elejen megmondom, hogy orokolje (legalabbis ugy sejtem, erre valo az inherit kulcsszo) a subversion-t is, par sort meg beleteszek, ahol kell, aztan kiadom, hogy

    ebuild pvpgn-9999.ebuild digest

    erre kapok egy ilyet:

    !!! /usr/local/portage/games-server/pvpng/pvpgn-9999.ebuild does not seem to have a valid PORTDIR structure.

    a gond az, hogy megcsak nem is en rontottam el, mert az eredeti ebuild-re kiadva a fenti parancsot, ugyanez fogad:

    !!! /usr/local/portage/games-server/pvpng/pvpgn-1.8.0.ebuild does not seem to have a valid PORTDIR structure.

    sajna annyira nem ertek a dologhoz, a par sor beillesztese a megfelelo helyre meg megy, de ezzel mar nem birok el

    van valami tippetek, hogy ha az eredeti csomagra sem akar mukodni a parancs (pedig telepul emerge-vel), akkor mitevo legyek?

Új hozzászólás Aktív témák