Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • FőDudu

    addikt

    válasz bzs73 #71891 üzenetére

    Szerintem felesleges kolteni a 3080-ra a Razerben, az csak egy 90 wattos kartya. Annyival nem tud tobbet amennyivel dragabb.

    Ha Razert akarsz, akkor nem a csucs teljesitmenyt hajszolod, hanem egy jol hasznalhato, szep, kiegyensulyozott teljesitmenyu gepet kapsz minosegi kivitelben. Egy windowsos Macbook Pro-t.

    A kamerajuk rettenetesen szar. Meetingre ne ilyenben gondolkodj.

    Persze ha a legkomolyabb verzio a celod, akkor hajra.
    Nekem a 300Hz-es kijelzovel szerelt 2070 Super verzio van, februarban meg nem volt elerheto az uj szeria.

    Nezegess par tesztet, de nekem ugy remlik, hogy a qhd kijelzo fenyereje meg 300 nit sincs. Ugy meg szerintem nem eri meg, mert 300 nit az kb olyan hatar ami egy vilagos szobaban kell.

    Nekem besut a nap a szobaba, nem a kijelzobe, de kell a 300 nit. Amugy a 300Hz kijelzo tenyleg jo. Vannak nalam jobban hozza ertok, en nem fotozok, nem videozok, a szinekbol is inkabb az alapokat hasznalom (piros,kek,zold - nem ciklamen es barackvirag szin) , mert nem ez a szakmam.

    De aki a kijelzomet latta az elismeroen nyilatkozott rola.

    Keresd meg Malak forumtarsat, o meg tudja neked mutatni a Razer gepeket. Tole erdemes vasarolni.

    [ Szerkesztve ]

    FőDudu

Új hozzászólás Aktív témák