Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • vakablak93

    őstag

    gago1975: ahogy kérted lefuttattam AIda 64-ben a a memória teszteket, csak annyi hogy egyenként, nem találtam meg hogy rendezem úgy össze ahogy te, remélem így is rendben van.
    [kép] [kép] [kép] [kép] és másik is [kép]

    Más: A barátom végül felhívott hogy gamer lapost venne most szánta rá magát, a keretet 2000 EUR-ban határozta meg.( persze örülne ha kicsit kevesebből is kijönne)
    Eddig is miatta gyűjtögettem az infókat meg bosszantottalak titeket a kérdéseimmel. (utólag is bocsi :D )

    Első körben az általatok méltatott új Legion sorozatot [link] , [link] ajánlottam neki illetve a Tongfang gépet a kikapcsolható dynamic boost-al [link] a pcspec-től. Ezenfelül tetszenek neki az Alienware gépek is. ( igen, a vastag darabok is, csak az nem fér a keretbe)
    De bármi ami szerintetek ennyiért jó, jöhet!!!

    Elsősorban az új Diablo játékok érdeklik, de azon kívül ahogy ismerem a jellemzően az újabb megjelenésű AAA címek felé fog menni. Konzolról jön szóval csak egy nintendo switch-et meg a PS4-teljesítményét kell lenyomni, de azt rendesen :D !!!!!
    Felejtse csak el a konzolos kínlódást :DD
    Tehát 3070 vagy 3080?

    Illetve hogy áll a Lenovo/Tongfang a pasztázáshoz?
    Szabad-e őket kenni , mármint vannak leragasztott csavarok? vagy egyéb matricák a hűtésen?

    Majd akkor lesz instám, ha felkel a nap a hold sötét oldalán :D

Új hozzászólás Aktív témák