Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #86952448

    törölt tag

    válasz Angel2014 #19656 üzenetére

    Megint: Minden számít.

    De: én erősen végfelhasználó vagyok ebben a sztoriban, ezért eszembe sincs mókolni, pláne az előbb megrendelt G752-t nem. Érdekelnek a csavarok, de nem én fogok vele bajlódni. Ha ilyesmire lesz időm, nagyobb a baj ennél. Mérlegeltem;

    - Jó lenne egy debreceni asus szerviz, de nincs ilyen. Mérlegeltem;

    - Pasztázni kell a használatbavételt követő 2 hónapon belül (az asus szerviz szerint is). Mérlegeltem;

    - Még mindig nem értem az asus és a nvidia megjelölések rendszerét, tudniillik, hogy hogyan lehet jobb fps értéke egy játéknál a 980M 4GB-os verziónak, mint a 8GB-osnak, és a notebookcheck miért hivatkozik hibásan a típusnál a 8GB-os nvidiára. utánanéztem, kifolyt a szemem, itt is kérdeztem, nem értette senki a kérdést, én meg a választ nem... belefáradtam, leszarom. Mérlegeltem;

    - Ez lesz a negyedik gamer laptopom egy hónapon belül, illetve ez már kívül. Dolgoznom kell vele. Egy hónapja kéne már dolgoznom vele. Nekem első a billentyűzet. Második a hardver ereje. Harmadik a kinézete és a mérete. Negyedik a minősége. Ha dolgozik, és én dolgozok vele, akkor kitermelem a következő vasat hamarabb, mint ez tönkremenne. Én kurvasokat tudok keresni, ha nem hátráltat élőlény, tereptárgy, politikai rendszer, gazdasági esemény, családi attitűdök, lassú laptopok, és az időjárás, vagy az egészségem. Mérlegeltem, döntöttem (igaz, negyedszer).

    Minden érdekel, és minden számít. De valahol húzni kell egy határt, és hacsak nem kapok mégegy használt laptopot, révbeérek. Nem egészen így képzeltem el a leendő vasamat, de megbékélek így ezzel, mert nem olyan széles a paletta. A szívem a dellhez húzott, de a billentyűzete szar. Legyen akkor gamer design, és marad itthon, de legalább kurvajólesz rajta dolgozni, meg gamelni.

Új hozzászólás Aktív témák