Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Elmör

    senior tag

    Sziasztok!

    Eddig nagy megelégedéssel használok (2022 április közepe óta hetente október végéig) a házam mögötti kb 900m2-es területen egy Husqvarna LC 356VP benzines önjárós fűnyírót (Honda motoros), viszont elég sok a fa amit kerülgetni kell, valamint a kerítés tövében nem tudom nyírni vele normálisan, így eljött az ideje úgy érzem, hogy vegyek egy szegélynyírót és mivel nem találtam külön topikot itt szeretném megkérdezni, hogy ki mit ajánl? :))

    Nem kell nehéz terepre, nincs árok és nincs hál Istennek semmi komolyabb gaz, nagy részben drótkerítés melletti szálakat kellene csak levágni vele és a fák tövében óvatosan.

    Akkusban gondolkozok elsősorban, abból is olyat szeretnék aminél külön tölthető az akksi, nem beépített. A képen a konkrét terep egy része.

    RYZEN 7+ RTX Powa@1440p 240Hz hétvégén nem biztos, hogy elérsz

  • Elmör

    senior tag

    Helló Mindenki!

    Végül nálam az akkus Husqvarna lett a befutó szegélyvágóban, ez a fajta: [link]

    Töltővel és a kisebb akkuval együtt 127 ezer Ft volt, eddig még csak 4-szer merítettem le teljesen, kb. 25 percet bír egy töltéssel, meglepően halk is tud lenni, de max fordulaton majdnem ugyanolyan hangos mint a régi benzines, tehát még a tartós teszt odébb van, de jól kiegészítik egymást az LC 356VP-vel, úgyhogy bár nem olcsó, de ajánlom a Husqvarna ezen termékeit. :R

    RYZEN 7+ RTX Powa@1440p 240Hz hétvégén nem biztos, hogy elérsz

Új hozzászólás Aktív témák