Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • mUs3r1

    újonc

    Sziasztok!

    Kontaktos lett a fülesem 2,5 év után (JVC HA-FX101) ezért venni szeretnék egy másikat, de jó lenne olyat találni lehetőség szerint, amelyik min.2-3 évet kibírna kontakt hiba nélkül (biztos hülye kérés).

    - 5-10 e ft-ot tudnék rászánni,
    - IEM fülest keresek mindenképpen, (nem fehér színűt).
    - Leginkább rockot, alternatív rockot hallgatok, ritkán elektronikus zenét, de mindenféle más stílus is előfordul alkalmanként.
    - A mikrofon nem létszükséglet, de ha van, az se baj, ha nem igazán növeli a meghibásodás előfordulásának esélyét.
    - Hagyományos kábelvezetésűt keresek.
    - A basszus fontos, de ha egyenletes nagyjából a hangzás, az tökéletes.
    - Fontos, hogy itthon szeretném megvásárolni, a garancia miatt elsősorban.

    - Egy régebbi MP3 lejátszóhoz használnám elsősorban (Sony NWZ-B162F), emiatt a Bluetooth fülesek nem jöhetnek számításba, illetve ritkán egy Xiaomi mobilhoz is csatlakoztatom, vagy asztali számítógéphez.

    Nem tudom ennyi pénzért ez létezik e, de örömmel venném a javaslataitokat. Az összefoglalót böngészve láttam 2-3 lehetőséget, nem tudom ezek mennyire lehetséges opciók a fentiek szempontjából:

    - Soundmagic ES18
    - Soundmagic E10
    - Xiaomi Piston Basic - (mondjuk arra vonatkozó információt nem találtam egyik oldalon sem, ahol fel volt sorolva mivel használható, hogy kompatibilis e az MP3 lejátszómmal)

    Ezeken kívül persze nyitott vagyok bármi más alternatívára is. Előre is köszi a segítséget, válaszokat! :)

  • mUs3r1

    újonc

    válasz Bodz #77237 üzenetére

    Köszönöm a tippet! :) A leírása jól hangzik, igaz, a mikrofon nélküli verzió lenne árban inkább megfelelő, mindazonáltal azért tapasztalatokat szívesen olvasnék róla, ha vannak, nem igazán találtam róla más információt vagy véleményt.
    Vki esetleg tud mondani róla még valamit (Rock Jaw Audio Clarito - mikrofon nélküli, Rock Jaw Audio Alfa Genus V2 - mikrofonos)?
    Vagy más ötlet?
    Köszi ;)

Új hozzászólás Aktív témák