Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • gaben22

    senior tag

    válasz CsigaGyilkos #92264 üzenetére

    Helo, sajna nincs mihez viszonyítanom, nem hogy a Nioval, de más hasonlóval se ebben az árkategóriában, úgyhogy nem tudom a Volür hol helyezkedik el a többi mélyorientálthoz képest. Én szerencsére (vagyis a pénztárcám szerencséjére) erre nem kattantam rá, úgyhogy nincs sok fülhallgatóm. Head-Fin vannak figurák viszont, bár ebben a árkategóriában már kevesen, akik lapátolják a fülhallgatókat, ottani leírások alapján a Nionál jobb kb. mindenben, ugyancsak Head-Fi figura beszámolója alapján FIR Audio Xenon 6 se jobb mélyben csak más, de pl. azt felteheted a listádra, az (is) biztos büntet. Érdekes módon Volürt Head-Fin "sokan" (abból a pár emberből, akinek van) ezüsttel párosítják, pedig az ugye elméletben nem épp a mélyeket "mélyíti" :). Szerintem jobban jársz, ha Head-Fin kérdezősködsz.

    Amúgy az én személyes tapasztalatom, egy 12 órás repülőúton odafele élveztem minden pillanatát a Volür mélyeinek, aztán megfáztam és hazafele már alig hallottam belőle valamit :D. Fülhallgatózni meg csak utazás közben szoktam, úgyhogy azóta fiókban van, meg még meg is vagyok kicsit fázva. Kb. ennyi egyelőre, amit tudok mondani a Volürrel kapcsolatban.

    [ Szerkesztve ]

    Eladó cuccok: DAP: Astell&Kern AK70 mkII; IEM: JVC HA-FW01, RHA T20

Új hozzászólás Aktív témák