Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • K1LLMy53Lf

    senior tag

    válasz monti0222w #62410 üzenetére

    Ha megnézed, a (#62400) hsz-re írtam a választ, mert az volt a legfrissebb, amikor elkezdtem írni. te a (#62404)-ben írtad, h mikkel rendelkezik, ergó: amikor a válaszoltam nem láttam ezt a hsz-ed, utána pedig nem néztem, hogy amíg én reagáltam a te (#62400)-es írásodra mennyi, másik hsz született, sry érte:R
    Ettől függetlenül tartom magam ahhoz, amit írtam: nekem is az összes KZ dobozhangúnak hatott, amikor kipróbáltam őket a sajátom után (ugyanígy a P3 is, pedig az volt az első, értelmesebb fülesem és nagyon szerettem a hangját). Nekem spec kell pár óra, hogy sikerüljön visszaállnom arra az "árszegmensre", de ez (gondolom) teljesen egyénfüggő dolog.
    Ugyanakkor természetesen nem állítom azt, hogy nála nem a hype/divat dominál ennél a véleményalkotásnál, szimplán leírtam, hogy nem feltétlenül van így saját tapasztalat alapján:R

    [ Szerkesztve ]

    "...Beatus Vir Qui Suffert Tentationem..." Pü-ben keress, max a topikba írj, de emial-t hiába küldesz, nem szoktam nézegetni. köszi.:) Csakis ELŐREUTALÁS esetén postázok!!!

Új hozzászólás Aktív témák