Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • mogyimi

    csendes tag

    válasz DM-Fan #399 üzenetére

    na végigolvastam ár na termését, eddig egész egységes vélemények voltak, kicsit ellentmondanék. mai nap 4 órát hallhattam sony ex71-et. szóval kosslug, senh500 mellé ezt is kiróbáltam. Előző ketőről írtam, ehhez képest a sony SZVSZ:
    - közepe , magasa szebb a senh500asnál, transzparensebb. (kossnál sokkal.)
    - mélye VAN, nem koss,de valjuk be, a zenében sincs annyi, aminyivel a plug feldúsítja szvsz. Amúgy a nagy koss fejhallgatóknak is egyik kritikájának a túlzott mélyt hozzák.
    - lineáron: mély sokkal több a senn500-nál, de plug talán mélyebbre megy,de a kossé sokkal több:
    - mélye( ami van), közee, magassa sokkal tisztább a másik kettőnél.
    viszonT +: !!
    Mivel baromi torzításmentes(alacsony :) ), tisztán szól, jól korrigálható az EQ-val. Kossrahiába emelek magast, nemigen lesz több, közémagasa nem tetszii, senn500 mélyemelésre alig reagál vagy csak torzít. : sony mélye JÓL dúsítható, nem megy mélyebbre, de már nem hiányzik több.
    közémagas felé húz, de azt nagyon jól csinálja. hallgattam 31-est, 71 talán kevesebb méllyel van, de nekem jbban tetszett az egész hangkép.
    Én megtaláltam, amit kerestem. Kossplugra nem értem, aki visszamenne ettől, de ez nagyon magánizlésem. :))

Új hozzászólás Aktív témák