Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Bici

    félisten

    válasz Bici #12169 üzenetére

    Bocsi a helyesírási hibákért! Eléggé siettem vele. :B

    Eladó régi hardverek: https://hardverapro.hu/apro/sok_regi_kutyu/friss.html

  • Shufny

    őstag

    válasz Bici #12169 üzenetére

    Hát nem tudom, hogyan higgyek neked. Hiszen csak egy fórumban egy vélemény. Inkább veszek valamit tesco -ban. :U

    De most frankón, mégis mi van azokkal, akik lefújják a ljokerl thread -et? Mennyivel jobb lenne 1000 féle fórumból 5000 ismeretlen ember véleményéből megpróbálni kihalászni valamit. Mindig direkt kiemelem, hogy ne a pontokat nézzék, hanem a leírást. Nem kötelező követni, de kiindulásnak jó lehet. Utána szabad nézni mindegyiknek külön-külön. Aki nem hisz másoknak, az minek jön fórumra véleményért? Sokan megerősítik, amiket ír, és eddig nekem is bevált. Inkább ajánljak K330 -at mindenkinek, mert az van nálam? Mekkora idiótaság már ez.

    Komolyabban: Köszönöm a leírást. VB gondoltam azért érdekel, mert kicsit egyedi, hogy nagyon mélyen van a kiemelése. Eltaláltam? Mellesleg a q-Jays túl divatosnak tűnik, a d-Jays többeknek is jobban bejön, de fogalmam sincs, hogy az Xcape -hez képest hol van. Az Uncle Wilson -os ár miatt el kezdett érdekelni :P Kiváncsi leszek arra is, hogy végül milyen lesz a Brainwavz dupla BA. Remélhetőleg nem az M3 árazását követik. Valószínűleg majd írok nekik, hogy ez a 90 usd nem lesz szerintem rendben, úgyis kérték, hogy írjon mindenki véleményt :D

    Igazából meglepetés számomra csak a Vibe volt. Mondjuk soha nem kerestem utána, mert nem volt szimpatikus.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák