Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ko9

    addikt

    válasz mhorvat #11013 üzenetére

    Üdv!
    Konkrétan én lennék a jelentkező akinek kellene, de most egyelőre 90€ körül van az ára. ergo várok :D
    Csak ha már mindenki véleményt nyílvánít, én is szeretnék hozzászólni egy kicsit, de csak egy-két dologhoz:

    "az, hogy equalizerrel "finomhangolod" a füles hangzását, több ok miatt is elfogadhatlan számomra. az eq befolyásolja a kimenő jelet, magyarul torzít rajta. valamint ha már eq-t kell használni, akkor ott valami nem úgy szól, ahogy kellene/szeretné a fogadó fél."

    Ez engem egy kicsit zavartá tett. Sony lejátszóm van, ebbe van egy ClearBass technológia, amit ha nem hangolok feljebb, mondhatom azt, hogy szinte 0 basszust ad. Nem a fülessel van baj, más lejátszóval 0EQ-n is szépen szólt. Pl iPodon nem hsználtam EQ-t, mert többet rontott rajta mint használt (igaz akkor még K324p-m volt).
    Más: Sennheiser vs. másitthonszintebeszerezhetetlen vita...
    A hangsúly a hosszú szótagon van. Én nem istenítem az én CX 400-II-m. Van szerncsére hasonlítási alapom, "sok" fülest hallgattam, próbáltam és ez a felsőbb rétegben végzett. Szerncsémre ismerősömnek van IE8-a is, volt alkalmam próbálni, nem ér annyival többet. Tény hogy sokkal kényelmesebb, meg teljesen kiegyensúlyozott a hangja, de azért 50ezret nekem nem ér egy olyan dolog se amit 1-2év múlva cserélni kell. Ja meg azért nem járnék egy IE8-al buszon stb, nekem meg a füles főleg ezért kell.
    Szóval hogy mért van agyonhypeolva a Sennheiser? Egyszerű: beszerezhetőség. Az átlag ember nem akar 1-2-3 hetet várni, neki az kell, hogy egyik nap leadja a rendelést/átutalja a pénzt, másnap harmadnap csengessen a postás a fülessel. Vagy csak (ahogy én is jártam) eltünik/tönkremegy a fülese és hirtelen kell egy másik, hogy a napi zeneadag meglegyen, vagy hogy ne unatkozzon útközbe, és neki 2hét zene nélkül sok. Most nekem is ezért van Sennheiser-em (meg ezért akarok venni most egy Xears-t, hogy legyen valami tartalék... Hogy melyik lesz az majd kiderül :K )
    Ja és ha már valakinek megvan, hallja, hogy mijól szól, akkor már csak ajánlja másoknak. Én mikor bejárattam az enyémet, megmutattam az asszonypajtásnak, hogy hallgasd meg, és mondj véleményt. A válasz az volt hogy neki ez már túl tisztán szól. Neki a HPM-70 is nagy ugrás volt, mai napig elég neki ennyi.
    Remélem érthető mit akartam kifejezni, korán reggel még van bajom a fogalmazással :B

    --------------------------- Privátot privátba - Fórumtémát fórumba!! --------------------------- --------- I/DEBUG(3430): debuggerd committing suicide to free the zombie! ---------

Új hozzászólás Aktív témák