Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • kromatika

    veterán

    válasz Bodz #70190 üzenetére

    Igen :K Tegnap is összehallgattam pár órát a smsl sanskrit 10th +saap 12 pároshoz képest ,meg ma is.Mind kettővel jól szól az 58x .Ami meglepett,bár a speckókból már sejthető volt,hogy a Tempotec Serenade iDSD amp része, combosabb a saap 12-től.És a tere is nagyobb egy hangyányival. Röviden: sanskrit 10th +saap 12 párostól az idsd-ben kicsivel több a basszus,és testesebb is.Enyhén melegebb karakter az idsd,és a magasai is kicsit jobban meg vannak fogva.De ezek tényleg csak kicsi különbségek.Ami viszont rögtön hallatszik számomra,hogy a közép tartomány előrébb van az idsd-ben.Az ének hangok,és az akusztikus hangszerek jobban élnek.Valóságosabbnak halottam őket.Részletesség terén,nem halottam különbséget.Ezért nekem kicsivel jobban tetszik 58x-hez az idsd,tulajdon képen így még közelebb kerül az 58x a HD660S karakteréhez.És mivel cserélhető benne a műveleti erősítő,lehet még igény szerint is alakítani a hang karakterén.( fórumtárssal már beszéltem is,aki cserélte 1642-es opa-ra,és tisztább lett a magas tartomány,és a tér is nagyobb lett.) Szóval engem meg győzött az IDSD. Marad. :K Így egy igen kellemes zenei,hosszan hallgató hang,ami klasszikus,és akusztikus hangszereknél igen valóság hű.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák