Hirdetés

  • Steet Fighter 6 - Így harcol M. Bison

    gp Az új karakter érkezéséhez még nem kaptunk dátumot, valamikor a nyár folyamán kapjuk meg.

  • Ilyen lesz a CMF Phone 1

    ma Intenzív narancs színben és extra lehetőségeket kínáló hátlappal várható a Nothing almárkájának első modellje.

  • Olcsó USB WiFi AC adapter

    lo Egy olcsó WiFi AC USB adapter jó szolgálatot jelenthet, ha az új router csak elvileg támogatja a 2,4 GHz-es átvitelt. Persze szokás szerint csak bonyodalmak után győz az igazság és érkezik el a happy end.

Új hozzászólás Aktív témák

  • p_adam

    addikt

    válasz contaxg #5521 üzenetére

    Persze ez direkt ilyen gyors kép volt, az íróasztal sincs jó helyen teszthez majd megpróbálom kihozni a Samsung-ból a maximumot ami nem sok valljuk be ;) Amúgy lenne még egy Powershot S2 ami szerintem nem rossz csak optika motor hibás szegényke és aligha éri meg megcsinálni bár még van egy ismerősöm akit talán majd zaklathatok vele csak nem tudom mennyire örül neki mert így is most fog egy újabb kábelprojektet kapni :))

    Sajnos nem kaptam csak egy tápkábelt (aminél az talán jobb volt ami PPI hozott de a Stax erősítő az ami még érzékenyebb volt rá, cserélni kéne ezeket is ajh) de egyébként nem baj, nincs is rá szükség sokat nem könnyítene mivel állandóan ki be kéne dugosni a kábeleket így a Parasound-al csak a fejhallgatókat kell úgyhogy most ez így tökéletes lesz. Inkább hangban tudjon többet mint szolgáltatásban - bár abban is elég sokat tud az is lehet hogy mostmár a T-amp is be lesz fejezve ha egyszer lesz egy szabályozható kimenetű DAC-om (bár magamat ismerve ki tudja meddig :)) ).

    Készül már készül már türelem türelem :B

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák