Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • szilu7

    senior tag

    Végre sikerült meghallgatnom a champot. Pityu már leírta a felállást.
    Contaxg: igen, van HRT MS2+-om, a szürke koporsó, Dave-től vettem, miután beszerezte az új MS2-őt.:)
    HD650-nel nagyon szórakoztató rockos, metálos boldogság. Teltebb és részletesebb hangja lett.
    DACPortot elfelejtettem berakni, de emlékezetből úgy gondolom, hogy jobb volt ezen a láncon az AD900. Itt is teltebb, részletesebb lett.
    (Az viszont tény, hogy az AD900 nem okozott elsőre sem döbbenetet a DACPorttal, viszont az AD2000 igen.)
    Örültem, hogy Pityunak is bejött. Hamar meglátta az erősségét, egy kis élő, női énekes, jazzes felvételen.:)
    Végül le a kalappal a HD600 előtt ezen a láncon. Nagyon kellemes volt számomra, elég univerzálisnak tűnt az ízlésemnek, ment róla a komoly zene is, meg a finomabb rock is. Mindent szépen hoz, egyenletes teljesítménnyel, nincs kiugró hibája, a tere pontos. (Persze például magasban a K701 veri, mélyben is biztosan van jobb, meg középen is.) A DACPorthoz tudnám ilyen szempontból hasonlítani, az is ilyen kiegyensúlyozott. Kár, hogy a HD580 nem volt nálam, mert pillanatnyilag nehezen tudom elképzelni, hogy ugyanígy szólna. :B Ezt még ki kell próbálni mindenképpen.
    Összességében tényleg jó ez a champ, a fejes alap karakterén nem módosít, "csak" próbál minél többet kihozni belőle.
    Köszönöm a vendéglátást!

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák