Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Sword

    őstag

    válasz Sword #103385 üzenetére

    DC04 PRO + FIIO FH9 / BALANCED

    1 nap utáni teszt...

    Redmi 8-cal nem ment sehogysem, Redmi 10-re azonnal feldobta,hogy USB eszköz bla bla...
    Az app működött, beállitottam amit szerettem volna, de gőzöm sincs, hogy iPhone esetén az a beállítás érvényesül-e (a konfig-ot a dongle-be menti vagy mindig olvasgatja az eszközről, mert akkor csak ott nyilván)

    Egész jól szól ahhoz képest, hogy csak pár órát ment még. Szeretem bejáratni az eszközöket, ráeresztek ISOTEK-et vagy amit épp előtúrok.
    Azt hiszem ennyi pénzért, többszörösen hátrányos helyzetű eszközként tisztességes hangot ereszt ki magából. Tér kicsit be van szűkülve, basszus érdekes, hol több, hol kevesebb, egyébként flat hívő vagyok, nem szeretem átverni magamat EQ-val.
    Rákerestem egy-két nagyon szépen szóló youtube forrásra, azok meglepően nagyot szóltak ezen a kis eszközön is.

    Annyira nem szereti a keményebb metált, nehezen boldogul vele, érezni, ahogy szenved, hogy mindent megszólaltasson. Némelyik egyébként általam halgatott számot kifejezetten fárasztó volt hallgatni és tovább kellett lökni.
    Ahol egyszerre 1-2 hangszer szólal meg maximum, azzal könnyen elbánik, teljesen élvezetes a hangja.

    Lossless minőségre igazak amiket írtam.
    Meghallgattam sima Spotify előfizetésemmel is, már-már kellemetlen élmény volt.

    Fogyasztás 2 éves iPhone 13 Pro Max esetén: kb. 1 óra -10%
    Szóval akár egész munkanapos hallgatás belefér. Nem vártam tőle többet, ezzel elégedett vagyok.

    The lesbians next door bought me a Rolex for my birthday. I think they misunderstood when I said I wanna watch...

Új hozzászólás Aktív témák