Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • geza844

    aktív tag

    válasz Deadzone41 #10010 üzenetére

    Nálam pont időszerű volt a "lejátszó" téma :)

    Jövő héten jön meg végre a Presenterem bkercso-tól, meg a fejesem vadi új K601 kebellel egy átjátszó kábel kíséretében dudika10-től, épp ma szereltem be a Xonar D1 hangkártyát, és pont azon gondolkoztam el, hogy "vajon továbbra is Winamp-al kellene zenét hallgatni, mert mintha valahol olvastam volna, hogy az nem a legjobb..." szóval akkor már be is konfigoltam a Foobar-t. A szobát is átrendeztem, hogy elég legyen a rövid átjátszó kábel, úgyhogy már nagyon várom a jövő hetet!! :DD

    Érdekes, hogy vannak negatív hatásai annak, ha valaki meghallgat egy jó fejest. Elvittem a K240-et kipróbálni haveromhoz. Van egy komolyabb erősítője, meg nem olyan rossz hangfalai, meg egy kis Sennheiser fejhallgatója (nem tudom milyen típus, de asszem újan vette 10k alatt) Vittem pár Michael Jackson számot FLAC-ban. Hát b.sszus... én ismertem azokat a számokat, nade nem így... brutális mennyi részlet van bennük, amikről eddig nem is tudtam. (és ez még csak alaplapi hangkártya optikai kimenete volt egy szobai erősítő DAC-jával meg fejes erősítőjével) Havernak is tetszett nagyon! Kíváncsi is volt, hogy mennyire szól jól az ő hangfalain, hát... nem kellett erőltetni... szegény tudta jól, hogy belépő szintű hangfalai vannak, de most már azzal is tisztában van, hogy nagyon sokat lehetne (kellene) még fejlesztenie. A kis Sennheiser-ben meg ugyan voltak részletek, de elég tompán szólt a K240 után. Úgyhogy haver kicsit el volt kenődve...

    Ja, és eddig nekem nagyon tetszett ahogy a kocsimban szól a cucc, de elég volt pár számot meghallgatni az AKG-val, hogy kezdje bántani a fülemet... :(((

Új hozzászólás Aktív témák