Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Stauffenberg

    nagyúr

    válasz TakiUZ #36311 üzenetére

    Én 350-ért vettem egy használt (16k expo, közel makulátlan küllem) X-T3-at, amihez a tulaj adott egy XF 18-55-öt is (ez kevésbé makulátlan, de műszakilag semmi baja). Nem mondom, hogy ez az általános ár ezért a kitért és vártam is eleget, hogy kifogjam, de mostanában 300-330 között bőven megfoghatók az X-T3 vázak.

    Ráadásul nem szeretem a powerzoom objektíveket és az X-T30II váz is visszalépés tudásban. Egyedül csak a 3 év garancia szólna mellette. De amúgy tökre elfogadom ha valakinek az X-T3 többlet tudása nem ad hozzá semmit, az inkább vegyen egy garis X-T30II vagy X-S10-et és még biztonságban is érezheti magát.

    --

    SidCorky: Vásárlás után semmit nem szabad már nézegetni! :D Anno mikor megvettem a Panasonic G80-at, mondván nincs megfizethető, jó videós tudású Fuji váz, akkor rá pár héttel jelent meg az X-T30, így rendszert váltottam (előtte is Fujis voltam). Most meg vissza, de addig is csináltam tök jó fotókat, volt velem utazni, műteremben, fotóztunk szar időjárást meg modellt is, ez volt a lényeg, nem a gép. Ezen a ponton már inkább el kell engedni és élvezni ami van. :)

Új hozzászólás Aktív témák