Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • CJ4567

    veterán

    válasz Raymond #38114 üzenetére

    Annyit mondok, hogy kb. 20 percig bírtam a második bétát :) Csak NDA van rajta.

    AsakuraDave: Azt írtam, hogy 2-2,5 óra, ha te vezetsz, és 3-3,5 ha az autodrive-ra bízod. Ezek olyan számok, amit a közösség már kimatekozott (ha nagyon érdekel, valaki csinált egy konkrét excel táblázatot arra, hogy melyik pálya a leggyorsabb, meg tudom keresni később), de magadnak is kipróbálhatod, hasonló eredmény fog kijönni.

    Őszinte leszek, nekem is a GT7 tudásom videókból van, csak a GT:S-al játszottam pár órát ismerősnél, a driving missionöket aranyra megcsináltam, és ha ilyesmi fizikája van a GT7-nek, akkor az is van annyira alulkormányozott, mint a FM.

    Az Intel fanatizmus még mindig jelen van mindenhol, főleg Twitteren, nézz rá egyszer FrameChasers fiókjára.

    Döglött Róka: Szerintem meg a FM-ban találták el végre a FWD autók vezethetőségét, csak ugye azért oda kell figyelni arra, hogy ~300 lóerővel nem igazán léphetsz a gázra anélkül, hogy alulkormányozott legyen az autó, másképp kell vezetni őket.

    [ Szerkesztve ]

    No Sana No Life

Új hozzászólás Aktív témák