Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • #70869248

    törölt tag

    válasz wildrain #12496 üzenetére

    Az én olvasatomban nem lényegtelen Glock elgondolása, mert kb. erre lehetett számítani.
    Mert azt nem veszem be hogy elhitte hogy körbeautózza...egy fenét, ott már tempókülönbség nem volt, amire számítani lehetett ebből a szituból az pedig az hogy a Roggia-ra megpróbál egy huszárosat fékezni, 3/4 autó távolságból kifékezni Hamilton-t.
    Ez pedig nagyjából azt eredményezi hogy vagy elszáguld előtte és vágja a Roggia-t, vagy rosszabb esetben eltrafálja Hamilton-t is.
    Ez az amit várni lehetett.

    ...nálam ez olyan amikor azért előzök a közúton mert az a biztonságosabb, ha valaki előttem bizonytalan, vagy bármi okból veszélyforrásnak látom,..kinézek belőle egy -hopp, itt lekanyarodom-, vagy hopp, átengedem az útszélén trécselő kismamát, hátha át akar menni-
    akkor megelőzöm, mert úgy jobb nekem...biztosabb.

    Szal nálam Glock vastagon benne volt abban a szituban, lehet hogy nem sportszerű hogy Hamilton elvette a helyet, illetve kiszorította ki hogy fogalmaz.
    De amikor Glock nagy sansszal eltolja a Roggia-ban egy harcosnak hitt fékezéssel arra meg azt mondják hogy versenybaleset....

    Ezt sztem kb. egyszer játszák el valakivel, és azután legközelebb egyértelműsíteni fog, mert ha valakin 5 kör alatt 6 mp-t hoznak, és kifékezik....akkor az ne hihesse el magáról hogy majd most ő fog majd egy autó hosszal rövidebbet fékezni és befordulni.
    ...és amennyi versenye volt Hamilton-nak mire ideért, valszeg volt része benne (az addigi 136 futamából)

    [ Szerkesztve ]

Aktív témák