Hirdetés

Aktív témák

  • Zé_Mester

    őstag

    válasz padavanBP #8582 üzenetére

    Kisfiam, - heeee mostmár kezd kicsit elmenni a kedvem meg a türelmem is hogy valaki, aki ilyen nagyképű és mellesleg nagyszájú is, itt osztja az észt holott csak hülyeségeket és idétlen dolgokat írkál, mindamellett, hogy mások (többi értelmes és persze normális fórumozó) mind ugyanazon a véleményen vannak a megnyilvánulásaidról és azon véleményről amit te természetesen holt biztosnak és megalapozottnak vélsz.
    ki a ........ képzeled te magad hogy idejössz és marhaságokat beszélsz, és ezeket az agyatlan dolgokat póbálod más agyába is beletukmálni??? nem hiszem hogy sok ember fogja egyáltalán elolvasni a hsz-eidet, max ha röhögni akar. :U

    ha megtanulsz ember módjára írni, - ahha, ez kb ilyen "bagoly mondja verébnek hogy nagyfejű" szitu

    Egyébként sem vitázni jöttem ide, hanem a megváltozhatatlan véleményemet kifejteni. Ennyi.
    akkor nyiss magadnak egy blog-ot ahol leírkálhatod a magad kis együgyű, alaptalan véleményedet. oda nem tud más írkálni csak te, úgyhogy meglesz a magad kis birodalma, ahol megmagyarázhatod saját magadnak, hogy mi hogy van.

    de kitartó leszek és nem leszek rest válaszolgatni minden egyes lenéző és ócsmároló hozzászólásodra.

    és még te beszélsz nekem az IQ-ról ???? hát kérlek, ezen is elgondolkoznék a helyedbe egy kicsit :U

    ui.: ezt a hsz-t kedvesebb formában is le tudtam volna írni, de valószínűleg 3 nap eltiltásom lenne :DDD amit csak miattad nem fogok elérni. :U

    Tisztelt Moderátorok : amennyiben nyers voltam kérem törölni a hsz-t. ez most úgy kijött, bocsesz ha sértené az alapszabályokat. :B

    [ Szerkesztve ]

Aktív témák