Hirdetés

Aktív témák

  • Peat;)

    veterán

    válasz hunnylander #47949 üzenetére

    Monacoban a Mclaren vezethetetlen volt. Mégis a pályára mentek a pilóták, össze is törték a kocsit mindketten, rosszabb látási viszonyok között a pálya adottságai miatt és magasabb sebességgel mint Alonso vánszorgása. Így mindent figyelembe véve az FIA egy Mclaren párti alakulat, mivel egykor a bődületes csalásnál sem tiltották el őket és egy teljes hétvégés mások testi épségét kockáztató politikáért sem. Egyértelműen nincs helyük itt, erre volt már precedens is, nem egy baleset alakult ki a vezethetetlen autó miatt. Arról nem is beszélve hány olyan eset volt hogy elfogyott a gumi az autókon és bármikor jöhetett a defekt. Talán Hamiltonnál is, mint megannyi más csapatnál és pilótánál. Szóval vezessük be a sínen versenyzést fix sebességgel, a kocsikat majd a magyar villamoskocsik gyártójától rendeljük, így az f1 valóban technikai sport lesz, akinek kibírja a távot a szerelvénye az nyer.

    This is: The Hunny style. Humoros kritika, nem bántás. Nekem ez jött le az írásodból hogy kicsit a papírok mögül szemléled a dolgokat, elfogultan a mostani események miatt. Nem tudom hány pilóta panaszkodott Alonsora és a Renault-ra. De talán itt kellene kezdeni. Nem ott hogy mi döntjük el vagy az FIA. Ha már ilyen tökös legények lettek a csapatok idén. Vagy már nincs meg az egység? Lemaradtam mostanában.

    [ Szerkesztve ]

Aktív témák