Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • DeFranco

    nagyúr

    válasz radi8tor #7877 üzenetére

    15 Ft egy bolha, kell belőle 3 db. kifizetem.

    ne az én alkatrészem kontójára spóroljanak az idővel, jó óradíjat fizetek jó pénzzel, jó munkát várok cserébe nem azt, hogy direktbe tönkretegyenek elemeket az autón azért mert spórolnak, kitéve ezzel az emlegetett sárvédő elemet is a rohadásnak.

    jó hogy nem az ajtót is lábbal rúgják be mert úgy gyorsabb. volnának még ötleteim hol lehetne spórolni.

    szerk: ez tipikusan olyan dolog egyébként, ami miatt lassan tényleg az lesz, hogy nekiállok magam csinálni az olajcserét. szépen leragasztom a deklit örökragaccsal (felszedni már szedtem fel más miatt nem egy ördöglakat) kicserélem az olajleeresztő csavar alátétét rendesen nem csak megkenegetem fáradt olajjal, beállítom rendesen az olajszintet nem töltöm túl 4 decivel meg ilyenek... és nem a sarki lipótiba járok olajcserére hanem az egyik legjobbnak ismert pedigrés szerelőbrigádhoz. 7500 Ft-os rezsiórát fizetek, abba szerintem belefér egy műanyag elem szakszerű leszerelése, meg a 23 Ft-os plusz anyagszükséglet kivételezése a háziraktárból és a számlára felvezetése.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák