Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Yodamest

    addikt

    Redditen olvasgattam kicsit, hogy mit kifogásolnak sokan. Azért hagyják abba sokan, mert nehéz nekik :)
    Persze gondolom mindenki instant sikerre vágyik, végig se tolják a kampányt, hanem egyből mennek multiba stb. persze, hogy elkalapálják őket. Viszont azt is írja az ellentábor, amit én is gondolok, hogy ha nem adod fel egyből, adsz egy kis időt magadnak, egyből rengeteg sikerélményed lesz. Sokan írják, hogy ráéreztek és már nagyrészt nyerik a párbajokat. (get gud)

    Csak azért írom ezt le, mert bosszantó azért, hogy a vérpistikék mindennek elhordják a játékot a saját bénaságuk miatt. Persze cod, bf, far cry stb. után meglepő lehet, hogy taktikázni és gondolkodni is kell de hát na :) Annyira jellemző ez egyébként, hogy nem tudják mit vesznek az emberek. Moziban is sokszor elképedek, hogy a kisgyerekkel anyuka bemegy egy horrorfilmre, amiről azt hitte vígjáték vagy mese stb. és utána mindennek lehordja a filmet port.hu-n hogy ő nem ezért fizetett, a saját hülyesége miatt. És igen ez megtörtént eset :)

    Nekem mint ex dark souls/bloodbornosnak, illetve 2 év dota és 2 év lol után, nem hiszem, hogy komoly gondot fog jelenteni a pvp. Én már hozzászoktam a fájdalomhoz! ;] Aki lolozik az nagyon jól tudja, hogy igazából annál idegőrlőbb, nehezebb dolog nemigen van. Meg én ésszel tolom, először végigviszem a 3 kampányt, addig rá se nézek a multira.

    atainprison eszem ágában sincs kihagyni, mindenképp jön majd a GOTY belőle, csak elcsúsztattam a dolgot. :) Most a becsületért kell küzdenem.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák