Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ledgeri

    nagyúr

    válasz Pityu. #16721 üzenetére

    Ja igen... Ha nem írja akkor az nem is létezhet, rákeresni nem lehet, és ez eredmények nem mutathatnak fel többségében pozitív példákat....

    Speciális igénynek a magamét írnám le:

    Egy moddolható játékhoz a játszó társaságom mod sinkronizáló programot használ, ami sűrűn frissülget:
    Lejön egy alap-pak mondjuk 40 giga. Persze én használom a gépemet lejön egy steames játék, aztán frissül a modpakk 2 gigával, meg valami cserélődik, egyszóval szépen széttöredezik a mappa, távol kerülnek egymástól az elemei, és hiába töredezettség-mentesítem a fájlokat, ha egy mod sok elemből áll akkor, lassül annak betöltése (1TB-os winyóról beszélünk...)

    Na nekem az jutott eszembe, hogy kéne egy program ami úgy defragol, hogy sorba is állít, vagy minimum a merevlemez végére rakja a dolgokat, aztán mással a mappanevekkel variálva kiválasztom hogy mi kerüljön előre ABC sorrendű rendszerezéssel.
    Keresgélve, kérdezősködve rátaláltam egyre ami a perfech-alapján már tud sorbaállítani a HDD-n, szóval ha azt tudom befojásolni akkor már előnyben vagyok. Aztán tovább nézelődve rátaláltam a Mydefragra:

    Elolvasva a kézikönyvét az egész full-script (de persze vannak gyárilag készek, és minden adja magát, egy kis angollal alapból is), és képes vagyok vele megcsinálni a fentiek közül mindent (abc oda-vissza, méret szerint sorba, elejére végére, és az ilyen alap dolgokon túl még azt is meg fogom tudni csinálni, ami nekem a célom volt:
    Mappák előre (értsd: a mapparendszer kezelő dolgai) és szükséges rendszerfájlok, majd köz(!), a szükséges modfájlok nekem tetsző sorrendben, újabb köz (saját méret megadható, mielőtt kifelejtem), Steam mappa, újabb köz, Programok, majd minden egyéb hátra, végibe.

    Ezt nevezem speciális igénynek (bár lehet, hogy tévedek.... Másnak más a speciális, de sokan megoldották ezzel amit akartak Tény, még nem futtattam le a még nem is kész scriptem de már látom, fogom tudni!

    // #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

Új hozzászólás Aktív témák