Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Solfrutta

    tag

    Sziasztok!

    Nem tudom, hogy másnál is előjött-e már ez, de engem majdnem megütött a guta miatta, szóval megosztom veletek.
    Még februárban vettem egy Intel 535 120GB SSD-t, kipróbáltam Win10-zel a laptopomban, aztán úgy adta a lépés, hogy véglegesen beszerelni csak májusban tudtam. Klónoztam rá a meglévő Win10 installomat, azóta napi szinten használom, szépen felgyorsította a nem épp mai laptopom, nincs vele semmi gond. Csak az az apróság, hogy mostanra sikerült összehozni rá másfél tera írást, ami irreálisan magas szerintem, és nem tudtam rájönni, hogy mi ír ennyit.

    Spotify... Nagyon sokat használom, főleg mióta előfizettem. Azért nem jöttem rá korábban, mert a beállításaiban a cache-t már akkor átirányítottam DVD helyén lévő 500-as vinyóra, mikor beraktam az SSD-t. A fene se gondolta volna, hogy ennek ellenére a C:\Users\usernév\AppData\Local\Spotify mappába töltögeti le a zenéket... ez épp 9 gigát jelent, de sokszor 15 giga felett is megvolt egy nap az írás. Szerencsére hamar találtam rá megoldást, itt, az oldal alján.

    Ha ez előkerült már, akkor bocsi, ha még nem volt, Spotify használók figyeljetek oda rá. :)

Új hozzászólás Aktív témák