Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • mephi666

    nagyúr

    válasz paatrick #145896 üzenetére

    Miért nem viszed tovább a sorozatokat? :) nekem hellraiser-ből az 5. rész tetszett nagyon: az már kellően modern és csavaros... a kenobiták meg szerintem jó fejek: a könyvet is olvastam és teljesen korrekt figurák... Pinhead-del lehet alkudni is és tartja a szavát... ezt leszámítva, ha valaki rászolgál, annak megadják a földöntúli élvezeteket (szenvedés formájában :D )

    ...ha a sorozatokból ki kellene emelni 1-1-et, hogy mai szemmel mit ajánlanék: hellraiser5, friday-ből a 2010 körüli rész, freddy vs jason... ja és a texasi láncfűrészesből is nemrég a tv-ben elkaptam egy 2010 utáni részt (talán örökség volt a magyar alcíme) és az is tetszett valamennyire

    [ Szerkesztve ]

    "Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

  • paatrick

    őstag

    válasz paatrick #145896 üzenetére

    Gyerekjáték / Child's Play (1988)

    Azért egymás után látni ezeket a filmeket nagyon jól visszaadja hogy pár éves ciklusban hogy változik a zsáner. Ugye Freddyvel jött be a természetfeletti vonal, Hellraiser már teljesen az, itt Chucky meg hozza a woodoo szellemidézős akármit.

    Eddig viszont ezt érzem a leggyengébbnek, valószínű az egész beállítás nem tett jót neki, hiszen egy 6 éves gyerek körül forog a dolog a babájával, eleve annyira nem félelmetes. Igazából Chucky se. Nem sok gyilkolás van benne, ebben mondjuk különbözik az előzőktől, viszont van bőven a fárasztó horroros jelenetekből, Chucky nem él! - Chucky él, A baba nem él! - A baba él, Haha ettől féltek ez nem él! - De ez mégis él... béna autós jelenet stb. Viszont ez is csak ~ 1 óra 20 perc, szóval ki lehet bírni. Onnantól hogy túllépünk az él-nem él kérdésen, sokat javul a történet. A végén vannak jelenetek a Ragyogásból, meg a Terminátorból.

    Durva hogy már ebből is csináltak 8 filmet. :DDD

    A következő nem tűnik túl jó ötletnek de: Stephen King: Az (1990).

    6 év "lelkes újonc", 4 év "kvázi-tag", 2 év "tag", 1 év "aktív tag", már senior tag. I'm doing my part. ¯\ ʕ•ᴥ•ʔ /¯

Új hozzászólás Aktív témák