Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • mephi666

    nagyúr

    válasz paatrick #144903 üzenetére

    ha rezsi1, akkor my plague és seizure of power :)

    ha meg rezsi3, akkor my world ...láttam a szériát pár soron, de leginkább ezek a zenék maradtak meg belőle :K

    [ Szerkesztve ]

    "Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

  • paatrick

    őstag

    válasz paatrick #144903 üzenetére

    A Kaptár 3 - Teljes pusztulás / Resident Evil: Extinction (2007)

    A 4. részből megtudjuk hogy kb 3 év telt el a második óta. Föld halott, mindenki halott, viszontlátás.
    Valentine úgy eltűnt hogy még csak említésre se méltatják ebben a részben. Érdekes, pedig a másik két szereplő az előző részből még egy bandában nyomja. Helyette jön az új eye-candy Claire:

    Előnyösen fényképezik, de végig sok ruhát tart magán. Lehet csak Mila szerződésében volt benne a fix pucérkodás :U
    A történet rendben van, mindig is szerettem ezt a részt.
    Igazából a vége ahol kezd gubancolódni a dolog, főgonoszt szétaprítja a lézerháló tehát meghal... hmmhmm majd Alice kiszabadítja magát és kezdődik a klónok támadása.

    Szinkronban váltunk: az első 2 részben "Védernyő vállalat", most "Umbrella Corporation" hangzik el magyarul :DDD

    A kaptár 4 - Túlvilág / Resident Evil: Afterlife (2010)

    Szinkronban megint váltunk, most "Umbrella társaság". :C
    Ezt még moziban láttam anno, de most se kerültem közelebb a megértéséhez hogy az az óriás baltás az mi.
    Eddig ez a rész hasonlít legjobban a szokásos zombifilmekre. Valahova beszorulnak és meg kell találni a kiutat.
    Lassításfétis beindul végig a filmen, rosszabb mint a ZackSnider Justice League.
    Talán fontosabb az eleje az eredeti szuperAlice a klónhadsereggel a japán Umbrella központot ostromolja mert ott van a cég vezetője. Fel is robban a hely, sok klón meghal, de szuperAlice és a vezető elmenekülnek, majd harcolnak a helikopteren és szuperAlice beoltják ellenvírussal így elveszti szuperképességeit.
    Hat hónappal később folytatják. Na innen válik érdekessé hogy kit is látunk. Mert ez lehet az eredeti Alice vagy egy klón is.
    És ellőnek egy jó kis visszautalást az első részre, amit ha nem egyben nézek biztos fel se tűnik, Alice a videóblogban ezt mondja: 177 napja nem láttam élő embert, lehet hogy én vagyok az utolsó nincs senki más? Ez a büntetésem mert hagytam hogy így legyen? - utalva arra hogy az első részben ha feláldozza a katonacsajt akkor esélyesen a vörös királynő megvédte volna az emberiséget a vírustól.
    Majd újra találkozunk Claire-rel akik elvben elmentek Arcadiára de mégse, majd Los Angelesben egy börtönben szorulnak be pár túlélővel. Jöhet a menekülés rész.
    Ki tudja miért a zombik már ilyen predatorban nyomják a szájukkal, meg jön ez a nagy baltás akármi is. Semmi magyarázat :DDD
    A vége is érdekes Umbrella vezető felrobban a helikopterrel, de amúgy ki gondolt erre mikor felrakták a bombát oda??? Megmarad Alice, Claire, a tesója, a szőke csaj meg +2000 random ember a hajón. És jönnek az Umbrella helikopterek. Ja meg a végén előmászik a csatornából a feka kosaras.

    6 év "lelkes újonc", 4 év "kvázi-tag", 2 év "tag", 1 év "aktív tag", már senior tag. I'm doing my part. ¯\ ʕ•ᴥ•ʔ /¯

Új hozzászólás Aktív témák