Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • zolka95

    őstag

    válasz gyuromoj #64886 üzenetére

    Olyan pletykát is hallottam, hogy a galaxisban nagyon sokan erő érzékenyek lesznek, de csak ennyit. Ez szerintem hülyeség lenne. Lehet pár karakter tényleg az lesz.

    Amúgy a Darth Plagueis könyv arról szól, hogy Sidious-ra, hogy talált rá a mestere. Egy nagyon befolyásos bankár volt. Sidious pedig ugye politikus és ketten tervezgették a hatalomátvételt. Sidious megölte a mesterét csupán azért, mert már elég erősnek érezte magát ehhez. Egyébként Plagueis is megölte a mesterét, mert erősebb lett nála xD

    Ez a Plagueis rájött arra, hogyan irányíthatja a midiklorianokat. Volt egy laborja, amiben többfajta fajjal kísérletezgetett. Teherbe ejtette a nőket az erő segítségével. Így jött létre Anakin is, ezt Sidius is tudta már gyerekkora óta.
    A bajlós árnyakban Qui-gon kérdezi Anakin anyját, hogy ki az apja és azt mondja nem volt apja. Magától fogant (pontosan nem tudom hogy mondta) Ezért volt nagyobb a midiklorian szintje Yodáénál is.

    + Ez a Plagueis közel járt ahhoz, hogy rájöjjön hogyan lehet visszahozni az életbe valakit a midiklorianokkal.

    Ezt mondta is Sidius Anakinnak a Sithek bosszújában.
    De ez csak a könyv. A filmben bármi lehet.

    monstre könyvek listája

    nem a könyv szerint csinálják.

    Figyeltél rám? Vagy azt a piros ruhás nőt nézted?

Új hozzászólás Aktív témák