Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • válasz Viszlát #48953 üzenetére

    Nekem meg pont ezzel van a bajom, hogy egyesek szerint ízlés kérdés minden. Nem, ez nem ízlés kérdése. Van minden filmnek valamilyen közlése, amit mondani akar. Nem csak kép meg hang van. Persze sokan csak két dimenzióban élnek, pedig egy ilyen produktumnak mindig van mélysége. Ennek van egy mértéke, az belül meg minősége. Pl a 300 gyakorlatilag ókori nácikról szól, propagálva, hogy ez milyen jó (!); a Csillagközi invázió meg ennek a militarista műfajnak a paródiája.

    Persze, ha nagyon az ízlésre akarjuk fogni, akkor lehet így is magyarázni. Van jó ízlés meg rossz ízlés. A rossz ízlésű ember általában a szar filmeket szereti, mivel két dimenzióban él, és képtelen a gondolkodásra, csak az primitív, egyszerű ingerek hatnak rá, kedvenc filmje pedig a Függetlenség napja és a Gettó Milliomos. A jót szerintem nem kell megmagyaráznom.

    A másik meg az, hogy csinálj jobbat. Miért kéne az adott területen alkotnom valami kiválót, hogy a rossz véleményem jogos legyen? Ezt az idióta mondatot azok találták ki, akik már kifogytak az érvekből. :U

    Az oscar-díjat azért "nézem le", mert rengeteg szar film kapja meg, és jók meg nem. Lásd a listám, bejelöltem dőlttel, ami nem kapott oscart: [Ezekre ne mondd, hogy mind csak nekem tetszett, és ízlés kérdése...]

    [ Szerkesztve ]

    A RIOS rendkívül felhasználóbarát, csak megválogatja a barátait.

Új hozzászólás Aktív témák