Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Dany007

    veterán

    válasz Tibiajax #35449 üzenetére

    Nekem pozitív csalódás volt, mert korábban amiket hallottam róla az mind negatív kritika volt.
    Amúgy igen az elején ahogy Arni belép a filmbe az nagyon gagyinak tűnik. :) De a legvégén meglesz rá a magyarázat is.

    Szal nemtom, nekem a story is tetszett, meg az előadásmód. Azért itt meglepő módon inkább agyalásról szólt a dolog a főszereplők részéről, mintsem az agyatlan hentelésről. Persze aztán az sem maradhatott ki, de kb kellett is bele. Plusz jó volt végre egy olyan film, ami azért tud 1-2 apró meglepetést okozni.

    Szerintem jópofa a két öregember. :) Én az "ő" filmjeiken nőttem fel úgymond... Amolyan nosztalgikus a régi nagyokat újra látni. Főleg, hogy manapság már nincsenek ilyen karakterek. Mint anno a Bruce Willis vagy a Stallone, az Arni stb... Az újabb James Bondokban szereplő fószer is egy vicc kb.
    No, ellenben az Expendables abszolút nem tetszett. Az inkább a szereplők és régi filmjeik kifigurázása volt, viszont ahhoz meg túl komolyan vették. Szóval az nem tetszett hiába volt benne mindenki...

Új hozzászólás Aktív témák