Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Dumas

    csendes tag

    válasz BenHans #25906 üzenetére

    Én a vasember3-on ültem be 4dx-re. Nem volt egy nagy valami. Szerintem iszonyatosan nem éri meg az árát. Sok hülyeségre adtam ki pénzt, de az az 5k amit erre kidobtam bekerült az első 3-ba amit még én is bánok...
    Az csak egy dolog, hogy a mozi személyzete kb 15-20 percig kínlódott mire beengedtek (persze nem szóltak egy büdös szót sem, hogy mizu, csak szimplán álltunk a sorban) O.K. ez még nem is a 4DX hibája. Beülünk, na mondom kezdődik a film.... NEM! Még egy 10 percig simán csoszogtak a (szemrevaló) mozis leányzók a sorok között, ami nem is lett volna gond, ha félpucéran, vagy valamit osztogatva teszik, de nem, csak nézelődnek! (Utólag kiderült, hogy diktafont/mikrofont és vagy KAMERÁT kerestek -.- Kamerát.... 4DX-ben... Persze, hogy veszem föl a filmet? Rárakom a szemüveget? De akkor meg én nem látom... meg ugye a szék rángatása (amiről én még úgy gondoltam, hogy valami hatalmas valami lesz). Gondolom valaki egy giroszkópos kamerával, fullos felszereléssel beül fölvenni egy filmet 2600 Ft-ért... Na mind1. Nagy nehezen ezen is túljutottunk. Elindul a film. Jön a figyelmeztetés, hogy ha leesik valami még véletlen se nyúlj utána, ha csak nem akarsz halálnak halálával halni... Na én rögtön haptákba vágtam magam, mondom nekem nem törik se kezem se lábam... Ahogy elindulunk egy enyhe masszázsfunkció bekapcsol a székben, egész kellemes, majd 3 mp után abba is hagyja. Mire jött az első akció jelenet már félig feküdtem a székben, de csak megindult a szék.... kb 10mp mozgás, az is inkább csak dülöngélés kicsit. Esős/vízes jelenetek: Valami nagyon gyenge permetet bele fröcsköltek a szakállamba, ha egy kicsit elbambulok a filmen valszeg észre sem veszem...A lövéseket imitálni kívánó kis csövek a fülem mellett inkább idegesítő volt mint sem hatásos (Mivel minden alkalommal pattanó hangot adott amikor kifújta a levegőt) Szag, na ezt legalább tényleg lehetett érezni, egyszer az egész film alatt. Aztán jött az amire végig vártam. A FÜST! Volt írva, hogy elárasztja a nézőteret a füst. Pont középen ültünk, így a szemem sarkából láttam, hogy a robbanás után a vászon szélénél felszáll egy csík füst. Na mondom majd biztos onnan fújják be vagy valami. Várok...Várok... Nem! A füst simán felszállt majd a szellőzőben eltűnt kész.... Az egész film alatt kb 2 percet mozgott összesen a szék. Ha valaki ilyen mozgós mókára vágyik tudom inkább ajánlani az Ipolytarnóci őslényparkot. 4D mozi néven sportülésbe ültetnek, 5 pontos biztonságiöv bekapcs. Majd egy 8 perces videó keretében konkrétan majd kiesel a székből! Sokkal hangulatosabb mint ez a 4DX... Persze ez csak az én véleményem, a mögöttünk ülőknek bejött, szerintem nagyon gyenge volt. :) (Ha ingyen jegyet kapnék max akkor ülnék be újra :P)

Új hozzászólás Aktív témák