Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • paatrick

    őstag

    Rachel Stone: Mindent vagy semmit (2023)
    Heart of Stone

    3. nekifutásra csak sikerült befejezni. :DDD Hát ezt a fost. Hagy csatlakozzak rá az éppen zajló forgatókönyvíró sírdogálásra Hollywoodban. Az összes ilyen rákos elváltozást aki ilyen szart kiad a keze közül mint forgatókönyvíró azonnal ki kéne csapni maguk közül és soha se visszaengedni.
    Direkt megnéztem a stáblistát, mindenféle tanácsadó fel van benne sorolva erre folyamatosan logikátlan és valósággal összeegyeztethetetlen baromság történik. Ők nem azért vannak ott hogy a síkhülye "forgatókönyvíró" meg tudja kérdezni hogy "figyelj már báttya ha a világon 1 db szuperszámítógép processzor létezik, akkor azt majd utána fel lehet használni bárhol mert minden kompatibilis vele nem, meg a laptoppal is elmegy nem?" :((( :DDD
    Éljenek soká az AI forgatókönyvírók, amiket megetetünk a legjobb krimi könyvekkel és ennél 100x jobbat fognak összevágdosni belőle.

    A filmre nem is vesztegetnék szót, senki ne nézze meg, már csak azért se mert a film képminősége is sokszor borzalmas.

    Ellenben ajánlok helyette egy másikat ami emlékeim szerint eléggé hasonló és legalább jó is:
    Sasszem (2008) / Eagle Eye. Lehet én is berakom a hétvégén, tizenéve láttam utoljára.

    [ Szerkesztve ]

    6 év "lelkes újonc", 4 év "kvázi-tag", 2 év "tag", 1 év "aktív tag", már senior tag. I'm doing my part. ¯\ ʕ•ᴥ•ʔ /¯

Új hozzászólás Aktív témák