Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • paatrick

    őstag

    válasz zolikaDB #156961 üzenetére

    1. A kaptár (2002)
    2. A kaptár 2 - Apokalipszis (2004)
    3. A kaptár 3 - Teljes pusztulás (2007)
    4. A kaptár - Túlvilág (2010)
    5. A kaptár - Megtorlás (2012)
    6. A kaptár - Utolsó fejezet (2017)

    Ezek a filmek kapcsolódnak és be is fejezik a történetet. Tavaly néztem újra őket egyben, írtam is itt róluk szerintem. 4. résztől már esik a színvonal, és sokszor csak olyan fanservice jellegűek a szereplők hogy a játékokból mindenki benne legyen valahogy.

    Van még 4 db 3D animációs film, ezek A kaptár: Kivégzés (2000), A kaptár: Bioterror (2008), A kaptár: Kárhozat (2012), A kaptár: Vérbosszú (2017). Ez mind a játékokhoz kapcsolódik, ottani szereplők melléktörténetei.

    Netflix tavaly csinálta az élőszereplős sorozatot, Resident Evil (2022) néven, ezt meg se nézd, szerencsére én se láttam :DDD mindenki szerint szar és el is kaszálták 1 évad után.

    Illetve van még egy élőszereplős mozi, A kaptár: Racoon City visszavár (2021), ez valami reboot akart (?) lenni a játékok alapján, nevek alapján bedobták az összes játékból a szereplőket de nem igazán jött be az értékelések alapján. Én nem láttam mondjuk.

    Szóval a lényeg hogy az első 6 filmet nézd meg csak, azzal kerek lesz a történet.

    [ Szerkesztve ]

    6 év "lelkes újonc", 4 év "kvázi-tag", 2 év "tag", 1 év "aktív tag", már senior tag. I'm doing my part. ¯\ ʕ•ᴥ•ʔ /¯

Új hozzászólás Aktív témák