Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • paatrick

    őstag

    Bleeding steel

    Gondoltam nézek egy kis Jackie Chant, mivel a legutóbbi amit láttam (lentebb) nem igazán adta a hangulatot.

    Uhh hát ez még kevésbé :DDD fél óráig sikerült eljutnom ennyi idő alatt volt itt minden, Daft Punk cuccba öltözött lézerpuskás zsoldosok, repkedő emberek, mutánsok, szuperűrhajó. Történetből ennyi idő alatt nem derült ki semmi, csak ugráltunk ide-oda.
    Kritikákat elolvasva később se lesz jobb a film, így én ezt nem ajánlanám.

    Kung Fu Yoga

    Ezt kb 1 éve láttam. Bollywoodi Jackie Chan :( Igazából a történetével nem lenne semmi baj szerintem, olyan Istenek fegyverzete szerű kalandfilm szeretne lenni. De minden más elég kiábrándító, béna és idegesítő szereplők és helyzetek sokasága, indiai zenélés a végén tánc. Jaj.

    ---
    Na hogy jót is írjak, aki még nem látta a The Foreigner (Az idegen - 2017) című filmet, az tegyen egy próbát. Ahogy visszanéztem Jackie filmjeit, ez a legjobb az elmúlt 10 évéből. Komolyabb hangvételű akciófilm, nem az a vidáman pofozkodós.

    #értékelés

    [ Módosította: vond ]

    6 év "lelkes újonc", 4 év "kvázi-tag", 2 év "tag", 1 év "aktív tag", már senior tag. I'm doing my part. ¯\ ʕ•ᴥ•ʔ /¯

Új hozzászólás Aktív témák