Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • vond

    MODERÁTOR

    válasz Mik76 #111756 üzenetére

    A múltkor én is újranéztem az első kettőt (a harmadik még várat magára). Gagyinak gagyi, de én egész jól elvoltam így közel 40 évesen is az első résszel (az a kard vs pisztoly jelenet még mindig halálos :DDD ), viszont a másodikat mocskosul rossznak éreztem. Nem igazán emlékszem erre még gyerekkoromból, leginkább csak a frigyláda fosztogatói rémlett az Indy sorozatból. De ez a végzet temploma, jajjj... :)

    Közben tegnap megnéztem a Commuter-t. Nem egy nagy eresztés, de annyira rossznak se mondanám. Amikor kisiklott a vonat, az pl. egész jól meg volt csinálva. Meg az elején a több időből összevágott jelenetek is jópofák voltak. Liam Neeson sokadszorra is jól hozza ezt a sítlust, bár most már ugye nem volt annyira kemény. Viszont sok más színésszel ellentétben nekem nem tűnt úgy, hogy unta volna ezt a világmegváltónak finoman sem nevezhető szerepet. Simán elhittem neki ezt is. A Terror-féle Mr. Hickey-től meg az első pillanattól kirázott a hideg. :DDD Ami érdekes volt még, hogy a film szinte végig sötétben, félhomályban játszódott, de így is nagyon kellemes színekkel, fényekkel operált. Ez tetszett. A poszter és stáblista is ötletes. Vera Farmiga meg... Hmmm... :B

    Ma meg a Foreigner volt terítéken. Hááát, ez sehogy sem akart nálam összeállni. A vége felé azért már feljött egy közepes szintre, de összességében elég gyenge eresztés. Jackie Chan-nek fura volt ez a típusú szerep, de végülis egész jól hozta a karaktert. De itt kb. ki is fújt a pozitívumok listája. A fentivel ellentétben itt viszont konkrétan rossz volt mind a fényképezés, mint a vágás. Többször is kizökkentett mind a kettő. De kb. úgy, hogy hátra is hőköltem, annyira gáz volt egy-két jelenet. :(((

    A Heat témához (bár már lecsengett, ahogy látom): Én sosem voltam annyira oda érte. Elismerem a két színészóriás játékát, meg pár jelenet feszességét, komolyságát, jó film, persze, de nálam nem foglal el olyan kiemelt helyet, mint a többségnél. 1-2 éve megvolt az újranézés is, és hát nem szépítette meg az emlékeket, sőt... Mann-nak sok filmjét nem láttam, de pl. a Collateral-t jobbnak érzem.

    [ Szerkesztve ]

    Eladó Panasonic G9 + Viltrox speedbooster: https://t.ly/C88YY

Új hozzászólás Aktív témák