Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • dtrms

    aktív tag

    válasz Blashe #1655 üzenetére

    Engem csak akkor, ha minimum egy elite szinten vagy folyamatosan, és a top100 is meg szokott lenni. Valamint nem ezt a buta road to glory témát nyomod, mint az összes youtube-os (tisztelet a kivételnek). Ezt ne vedd támadásnak amúgy, csak ha nem vagy ilyen maga szinten, mindegy ha magamat nézem vissza :S :D
    Én csak "tanulás" céljából szeretek youtube fifát nézni. Meg néha pack opening miatt, hogy lássam másnak is ilyen szarokat dob e :D

    Geradossz: kipróbáltam az alakzatot, de nekem nagyon nem jött be. Viszont amit másodiknak említettél, a 3 védő és RM + RF is van, az tetszik. Azzal még csak 3 meccset játszottam world classon és mindegyik win. Az elsővel, amit ajánlottál majdnem kikaptam pro-n is :S
    Viszont a taktikádat raktam az új felállásra is, szóval az király. Szimplán csak a szélsők hiánya nekem sok.

    Gameplay:
    Engem két dolog idegesít nagyon. Nem tudom ti ezeket észreveszitek e, vagy zavarnak e...

    Az egyik, a folyamatos MEGBOTLÁS. Ütköznek a játékosok, majd megbotlanak. Rosszul passzol és megbotlik. Elé állnak és megbotlik. Leszerelik és megbotlik. Rosszul lő és megbotlik. Lefejelik levegőben és megbotlik. Nem elesik, vagy visszalök meg hasonlók, hanem megbotlanak egy pillanatra, majd tovább fut, de ez pont arra elég, hogy egy ütemmel lemaradjak vagy lemaradjanak. (ezt csak gép ellen tapasztalom amúgy)

    A másik meg az, hogy egy csomószor a pontos passznál is hülyén viselkedik az, akinek ment a passz. A legtöbbször előforduló az, amikor a teste alá vagy mögé kerül a labda. (lényegében lehagyja és nem tudok menni vele, mert vissza kell lépjek) A másik meg hogy sokszor elkerüli és nem futhatok felé.

    Ezeket ti észrevettétek már, vagy van egyáltalán ilyen nálatok ?

Új hozzászólás Aktív témák